Medewerkers

Maak kennis met onze medewerkers

Onze (kandidaat)notarissen en notariële medewerkers denken op vakkundige en persoonlijke wijze met u mee en maken voor u de juiste juridische vertaalslag. Wij laten u graag kennis maken met onze verschillende afdelingen en medewerkers.

NOTARISSEN

KANDIDAAT-NOTARIS

FINANCIËLE ADMINISTRATIE

MEDEWERKERS

Amber Geelhoed
Secretariaat
AGeelhoed@stoutharthilber.nl
Annika Siewertsen
Onroerend Goed
ASiewertsen@stoutharthilber.nl
Cisca Ouwens – de Ruiter
Onroerend Goed
COuwens@stoutharthilber.nl
Jeanet Rotgers – de Groot
Secretariaat/familierecht
JdeGroot@stoutharthilber.nl
Marion Koster
Onroerend Goed
MKoster@stoutharthilber.nl
Ingrid Jansen
Ondernemingsrecht ijansen@stoutharthilber.nl
Anahit Hovhanisyan
Familierecht
AHovhanisyan@stoutharthilber.nl
Anneriet Wiersma
Secretariaat
AWitte@stoutharthilber.nl
Debby Ruijgrok
Familierecht
DRuijgrok@stoutharthilber.nl
Leonie Zwanenburg
Onroerend Goed
LZwanenburg@stoutharthilber.nl
Steffie de Wit
Stagiaire
SdeWit@stoutharthilber.nl
Pascal Stouthart
Onroerend Goed/Ondernemingsrecht
PascalStouthart@stoutharthilber.nl
Anouk Niesten
Onroerend Goed ANiesten@stoutharthilber.nl
Buket Çelik
Algemene Praktijk
BCelik@stoutharthilber.nl
Marjan Bakkum
Secretariaat
MBakkum@stoutharthilber.nl
Nancy Bindinga
Onroerend Goed
NBindinga@stoutharthilber.nl
Nancy Zijlstra
Secretariaat
Nzijlstra@stoutharthilber.nl