Medewerkers

Maak kennis met onze medewerkers

Onze (kandidaat)notarissen en notariële medewerkers denken op vakkundige en persoonlijke wijze met u mee en maken voor u de juiste juridische vertaalslag. Wij laten u graag kennis maken met onze verschillende afdelingen en medewerkers.

NOTARISSEN

Patrick Stouthart

PStouthart@stoutharthilber.nl

Natascha Stouthart – Hilber

nstouthart@stoutharthilber.nl

KANDIDAAT-NOTARIS

Cherelle Nienkemper – van Windt

Marcel Meulenbeld

FINANCIËLE ADMINISTRATIE

MEDEWERKERS

Amber Geelhoed
Secretariaat
AGeelhoed@stoutharthilber.nl
Annika Siewertsen
Onroerend Goed
ASiewertsen@stoutharthilber.nl
Cisca Ouwens – de Ruiter
Onroerend Goed
COuwens@stoutharthilber.nl
Jeanet Rotgers – de Groot
Secretariaat/familierecht
JdeGroot@stoutharthilber.nl
Marion Koster
Onroerend Goed
MKoster@stoutharthilber.nl
Runa Hoekmeijer
Onroerend Goed
RHoekmeijer@stoutharthilber.nl
Anahit Hovhanisyan
Familierecht
AHovhanisyan@stoutharthilber.nl
Anneriet Wiersma
Secretariaat
AWitte@stoutharthilber.nl
Debby Ruijgrok
Familierecht
DRuijgrok@stoutharthilber.nl
Leonie Zwanenburg
Onroerend Goed
LZwanenburg@stoutharthilber.nl
Marcel Meulenbeld
Algemene praktijk
MMeulenbeld@stoutharthilber.nl
Pascal Stouthart
Onroerend Goed/Ondernemingsrecht
PascalStouthart@stoutharthilber.nl
Steffie de Wit
Stagiaire
SdeWit@stoutharthilber.nl
Anouk Niesten
Stagiaire
ANiesten@stoutharthilber.nl
Buket Çelik
Algemene Praktijk
BCelik@stoutharthilber.nl
Ellen Wierstra
Ondernemingsrecht
EWierstra@stoutharthilber.nl
Marjan Bakkum
Secretariaat
MBakkum@stoutharthilber.nl
Nancy Bindinga
Onroerend Goed
NBindinga@stoutharthilber.nl
Wietske Hommen
Onroerend Goed
WHommen@stoutharthilber.nl